Back to overview

Bejegyzés 227101

A Neopac Hungary Ltd. a svájci Hoffmann Neopac csoport tagjaként Európában meghatározó szerepet betöltő, dinamikusan fejlődő műanyag tubusgyártó vállalat. Termékeink széles skálában elérhetőek, amelyek alkalmasak kozmetikai, gyógyszeripari és háztartási-ipari felhasználásra.

Munkatársat keresünk

Rendeléskezelő munkatárs

pozícióba.

Akinek feladata lesz:
  • Rendelések rögzítése, folyamatos nyomon követése és kezelése vállalatirányítási rendszerben
  • Szállítási határidők figyelése, nyomon követése
  • Kiszállítási folyamat koordinálása
  • Teljeskörű és naprakész információ szolgáltatása a vevők részére
  • Készleten levő termékek mennyiségének nyomon követése
  • Vevői igény előrejelzések kezelése
  • Havi készletegyeztetés konszignációs raktárral rendelkező vevőkkel
  • Kapcsolattartás társosztályokkal
A jelentkezővel kapcsolatos elvárásaink:
  • Felsőfokú végzettség (elsősorban kereskedelmi vagy műszaki szakirány)
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol és/vagy német nyelvtudás
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Kiváló szervezőkészség
Amit kínálunk:
  • Kiemelkedő juttatás
  • Mozgóbér
  • Cafeteria
  • Felelősségteljes munkakör,
  • Nemzetközi háttér,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Fiatalos csapat,
  • Egyműszakos munkarend.

Munkavégzés helye: Debrecen
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes önéletrajzát várjuk az allas@neopac.com e-mail címre.
ui_icon_404 ar ar ar ar ar ui_button_x Group 2 ui_dropdown dropdown Group 3 Created with Sketch. Group 2 icon_link icon_scroll LinkedIn Group logo_hoffmann logo_neopac pin pin pin Shape phi + Combined Shape Twitter ui_icon_file yt