Back to overview

Elektromos Karbantartó Mérnök

Kiemelt feladatok és felelősségek:

  • A termelő üzem lévő gépegységek és egyéb villamos berendezések villamos karbantartása, javítása
  • A termelő üzem területén elektromos, villamos karbantartási feladatok ellátása
  • Megelőző karbantartás végrehajtása
  • Szükséges gépalkatrészek megrendelése,
  • Részvétel új gyártóberendezések beüzemelésében és karbantartásában,
  • Kapcsolattartás és együttműködés a termelő üzem munkatársaival, a zavartalan gyártási folyamat támogatása érdekében.

A jelentkezővel kapcsolatos elvárásaink

  • Villamosmérnök végzettség,
  • Tárgyalóképes angol vagy német nyelvtudás,
  • Proaktivitás, dinamizmus, pontosság,
  • Jó problémamegoldó- és kommunikációs készség.

Amit kínálunk:

  • Felelősségteljes munkakör,
  • Biztos, nemzetközi háttér,
  • Fejlődési lehetőség.

Előnyt jelent:

  • Termelési területen szerzett tapasztalat

Your Application

Attachements (max. 8 files at 2 MB)
Please make sure to fill in all the mandatory fields.
Thank you for your message! We will get back to you shortly.

ui_icon_404 ar ar ar ar ar ui_button_x Group 2 ui_dropdown dropdown Group 3 Created with Sketch. Group 2 icon_link icon_scroll LinkedIn Group logo_hoffmann logo_neopac pin pin pin phi + Combined Shape Twitter ui_icon_file yt