Back to overview

Gépbeállító-karbantartó

Excite your world with packaging!

Akinek feladata lesz:

  • A gyártás végrehajtása a műszakvezető utasítása, a gyártósori gépek szakmai felügyelete, a gyártási program alapján,
  • A rábízott gépek üzemeltetése,
  • A mindenkori etalonnak megfelelő minőségű gyártás magvalósítása,
  • Az általa üzemeltetett gépek rendszeres és rendkívüli javítása, karbantartása a szakképesítésének megfelelően,
  • Karbantartásokban való részvétel.
  • A jelentkezővel kapcsolatos elvárásaink:
  • Középfokú műszaki végzettség,
  • Minimum 2 éves szakmai tapasztalat,
  • Nagyfokú precizitás, önállóság,
  • Nagy munkabírás, terhelhetőség, szakmaszeretet.

Előnyt jelent:

  • Multinacionális környezetben, termelő vállalatnál szerzett tapasztalat,
  • Azonnali munkakezdés,
  • Technikusi végzettség,
  • Angol vagy német alapfokú nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Felelősségteljes munkakör
  • Nemzetközi háttér
  • Fejlődési lehetőség
  • Feladatokkal arányos versenyképes jövedelem / juttatási csomag
  • Fiatalos csapat

Munkavégzés helye: Debrecen

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes önéletrajzát várjuk címre a pozíció megjelölésével.

Krisztina Kocsis

HR Generalist email hidden; JavaScript is required