Back to overview

Grafikai koordinátor

Akinek feladata lesz:

  • gyártáshoz szükséges grafikai előkészítés
  • grafikai előkészítés folyamatának adminisztrációja (SAP)
  • közvetlen kapcsolattartás, értékesítő munkatársakkal és vevőkkel, szakmai tanácsadás
  • grafikai előkészítéshez tartozó projektek irányítása, nyomon követése, jelentések készítése

A jelentkezővel kapcsolatos elvárásaink:

  • Legalább középfokú szakirányú végzettség,
  • Hasonló munkakörben szerzett 1-3 év tapasztalat,
  • Adobe Photoshop, Illustrator, Acrobat Pro ismeret,
  • Magabiztos angol nyelvtudás (írásban és szóban is)
  • Dinamikus, siker és teljesítményorientált hozzáállás,
  • Tervezői kreativitás,
  • Problémamegoldó képesség,
  • Precizitás és önálló munkavégzés
  • Kitűnő kommunikációs készség,
  • Magas fokú problémamegoldó képesség.

Előnyt jelent:

  • Nyomdatechnológiai ismeretek (ofszet, szita, digitális nyomtatás)
  • Grafikus végzettség,
  • SAP ismerete,
  • B kat. jogosítvány,
  • Multinacionális környezetben, termelő vállalatnál szerzett tapasztalat.

Munkavégzés helye: Debrecen

ui_icon_404 ar ar ar ar ar ui_button_x Group 2 ui_dropdown dropdown Group 3 Created with Sketch. Group 2 icon_link icon_scroll LinkedIn Group logo_hoffmann logo_neopac pin pin pin Shape phi + Combined Shape Twitter ui_icon_file yt