Back to overview

HR Generalista

Új kollégánk főbb feladatai:

  • Napi szintű kapcsolattartás az anyavállalattal, riportálás a svájci szakmai vezető felé,
  • Toborzás- kiválasztás-beléptetési folyamat teljeskörű lebonyolítása,
  • Személyzetfejlesztési projektek lebonyolítása,
  • Belső és külső képzések szervezése,
  • Anyavállalati folyamatok bevezetése,
  • Törzsadatok karbantartása a vállalatirányítási rendszerben,
  • Részvétel az éves tervezési folyamatban,
  • Együttműködés cégen belül a szakterületekkel és vezetőikkel, illetve külső partnerekkel.

Az ideális jelölttel szembeni elvárásaink:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (HR, közgazdász, pszichológus)
  • Minimum 3-5 éves tapasztalat toborzási területen,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • Magas szintű MS Office (Word, Excel, PPT) ismeret,
  • Proaktivitás, precizitás, komplex gondolkodásmód,
  • Kiváló problémamegoldó- és kommunikációs készség.

A jelentkezés elbírálásánál előnyt jelent:

  • Bérszámfejtésben szerzett tapasztalat,
  • SAP HR modul ismerete,
  • Multinacionális termelő vállalatnál szerzett tapasztalat,
  • Kommunikációképes német nyelvtudás.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképpel ellátott, magyar és angol nyelvű részletes szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével az allas@neopac.com email címre.

ui_icon_404 ar ar ar ar ar ui_button_x Group 2 ui_dropdown dropdown Group 3 Created with Sketch. Group 2 icon_link icon_scroll LinkedIn Group logo_hoffmann logo_neopac pin pin pin phi + Combined Shape Twitter ui_icon_file yt