Back to overview

Kontroller

Feladatok:

  • Költségvetés és forecast összeállítása,
  • Részvétel havi és éves zárásokban,
  • Havi eredmények elemzése, riportok elkészítése,
  • Vevői hitelkeretek kezelése; kapcsolattartás a kintlévőség biztosítóval,
  • Statisztikai adatszolgáltatás,
  • Önköltség és gazdaságossági számítások végzése,
  • Beruházási terv vezetése,
  • Tárgyi eszközök könyvelése, értékcsökkenés futtatása,
  • Készletszint elemzése, készletek átértékelése, értékvesztés könyvelése,
  • Riportolási folyamatok optimalizálása,
  • Együttműködés a társterületekkel.

Elvárások:

  • Minimum 3 év multinacionális, gyártó vállalatnál szerzett tapasztalat,
  • Tárgyalási szintű Angol nyelvtudás írásban és szóban,
  • Erős MS Office ismeretek,
  • Proaktivitás, jó kommunikációs képesség,
  • Határozott személyiség.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bér és juttatási csomag,
  • Kihívást jelentő multinacionális munkahely,

  • Változatos feladatok,

  • Oktatások, képzések

Munkavégzés helye:

  • 4031, Debrecen, Hoffmann utca 1.

Your Application

Attachements (max. 8 files at 2 MB)
Please make sure to fill in all the mandatory fields.
Thank you for your message! We will get back to you shortly.

ui_icon_404 ar ar ar ar ar ui_button_x Group 2 ui_dropdown dropdown Group 3 Created with Sketch. Group 2 icon_link icon_scroll LinkedIn Group logo_hoffmann logo_neopac pin pin pin phi + Combined Shape Twitter ui_icon_file yt