Back to overview

Order Management Assistant (Rendelés szervezés ügyintéző)

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Az értékesítők teljes körű szakmai támogatása,
  • A beérkező rendelések koordinálása,
  • A rendelések kereskedelmi és technikai adategyeztetése a külföldi vevőkkel,
  • Vevői kapcsolatok kezelése,
  • Kiszállítás folyamatának határidőn belüli elindítása,
  • A termék gyártásának figyelemmel kísérése a vevői szempontoknak megfelelően,
  • Idegennyelvű dokumentációk fordítása,
  • SAP rendszer működtetése.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes NÉMET és középfokú ANGOL nyelvtudás,
  • Vevőközpontú gondolkodás,
  • Dinamikus, energikus személyiség.

Az ideális jelölt:

  • Hatékonyan kommunikál a különböző társosztályokkal, valamint a külföldi partnerekkel,
  • Kiváló szervezőkészséggel rendelkezik,
  • Proaktív személyiség, aki képes önállóan és csapatban is dolgozni,
  • Terhelhető, pontosan betartja a határidőket, nagyfokú rugalmassággal rendelkezik,
  • Elkötelezett, célorientált, munkájára igényes, precíz, pontos.
ui_icon_404 ar ar ar ar ar ui_button_x Group 2 ui_dropdown dropdown Group 3 Created with Sketch. Group 2 icon_link icon_scroll LinkedIn Group logo_hoffmann logo_neopac pin pin pin phi + Combined Shape Twitter ui_icon_file yt