Back to overview

Elektromos Karbantartó

Főbb feladatok:
  • A termelőüzemben lévő gépegységek és egyéb villamos berendezések villamos karbantartása, javítása
  • A termelő üzem területén elektromos, villamos karbantartási feladatok ellátása
  • Megelőző karbantartás végrehajtása
  • Szükséges gépalkatrészek megrendelése,
  • Részvétel új gyártóberendezések beüzemelésében és karbantartásában,
  • Kapcsolattartás és együttműködés a termelő üzem munkatársaival, a zavartalan gyártási folyamat támogatása érdekében

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség (villanyszerelő, elektrotechnikus vagy karbantartó)
  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat hasonló munkakörben
  • Proaktivitás, dinamizmus, pontosság,
  • Jó problémamegoldó- és kommunikációs készség.

Előnyt jelent:

  • 1-2 év termelővállalati tapasztalat
  • Angol vagy német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Felelősségteljes munkakör,
  • Biztos, nemzetközi háttér,
  • Fejlődési lehetőség.

ui_icon_404 ar ar ar ar ar ui_button_x Group 2 ui_dropdown dropdown Group 3 Created with Sketch. Group 2 icon_link icon_scroll LinkedIn Group logo_hoffmann logo_neopac pin pin pin phi + Combined Shape Twitter ui_icon_file yt